کارگاه آموزشی استارتاپ های با رشد نمایی – از انتخاب ایده تا اصول رشد انفجاری استارتاپ ها در عصر فناوری های دیجیتال

استارتاپ

ثبت نام کنید

استارتاپ با رشد نمایی به چه معناست؟

 استارتاپ نمایی پدیده ای است که نتایج و دستاوردهای آن به طرز شگفت آوری نسبت به رقبایش بیشتر باشد (حداقل 10 برابر)، بدون این که منابع و کارمندان بیشتری داشته باشد.”

 

آیا می دانید ارکان اصلی یک استارتاپ با رشد نمایی چست؟

 

1- انتخاب یک ایده که پتانسیل رشد نمایی داشته باشد

آیا هر ایده ای می تواند رشد شگفت آوری را تجربه کند؟ قطعا خیر. ایده ای می تواند به صورت انفجاری رشد کند که پتانسیل رشد انفجاری را داشته باشد.

2- پرورش طرز تفکری که رشد نمایی را پشتیبانی کند

خواهید دید که تفکر نمایی و نیز اعتقاد به فراوانی به جای کمبود، تنها تفکری است که می تواند ما را در این مسیر سخت همراهی کند. در این کارگاه با ابزارهایی مثل مون شات و MTP آشنا خواهید شد و اصول آن را فراخواهید گرفت تا در عرضه کسب و کارتان کمتر دچار اشتباه شوید.

3- ایجاد سازمانی که از عهده چنین رشدی برآید

در این کارگاه آموزشی با 10 رکن اصلی یک سازمان نمایی آشنا خواهید شد تا بتوانید با حداقل منابع، به نتایجی خارق العاده برسید.

آموزش می تواند شما را آماده ی ورود به بازار پیچیده ی امروزی کند، نمی توان کسب و کار را با آزمون و خطا پیش برد.

برای درک این اصول با تمام جزییات با ما همراه شوید و در کارگاه آموزشی استارتاپ های با رشد نمایی شرکت کنید.

نتایجی که با شرکت در این کارگاه بدست خواهید آورد:

   کشف ایده:

با درک قابلیت های حوزه های فناوری می توانید ایده ای را کشف کنید که کمترین ریسک برای رشد را داشته باشد

   تسلط بر چارچوب 6 دال

این 6 گام در برنامه کارآفرینان موفق امروزی قرار دارد و قرار دادن استارتاپتان در این چهارچوب ها باعث می شود تا ریسک کار شما کمتر شود و بتوانید بدون انجام آزمون و خطا استارتاپ تان را رشد دهید و با کمک گرفتن از روش های علمی موثر از استارتاپ کوچک به کسب و کار موفق تبدیل شوید

تسلط بر تحلیل منحنی هایپ

با تحلیل منحنی هایپ می فهیمد که چه زمانی برای عرضه ی کسب و کار تان مناسب است و این منحنی اختلاف استارتاپهای جهانی و شکست خورده را آشکار می سازد و ابزاری است که غول های فناوری برای ایجاد نوآوری هایی که همه عاشقش هستند از آن استفاده می کنند

 آموزش نحوه تفکر نمایی

ابزاری به نام MTP و Moonshot که گام به گام به شما آموزش می دهند که چطور کسب و کارتان را پرورش دهید تا موفقیت شما چندبرابر می کند و دلیلی بر این که چرا شرکت های معمولی هر سال 10 درصد رشد می کنند، در حالی که شرکت های نمایی هر سال 10 برابر رشد می کنند.

آموختن اهمیت جمع سپاری

جمع سپاری از ارزشمندترین منابع دنیا است (ارزشمندترین منبع دنیا پول نیست). در این روش می توانید با کمک گرفتن از افراد متخصص دیگر موانع بین کسب و کارها و موفقیت شان را حل کنید، نیاز نیست شما همه تخصص ها را بلد باشید کافی است بتوانید تخصص های موردنیازتان را در یکجا جمع کنید  و این جذابترین بخش ماجرا است.

گام به گام چگونگی استفاده از ابزار قدرتمند جمع سپاری برای اجرای ایده هایتان را خواهید آموخت و اینکه چطور بهترین و نخبه ترین افراد را برای عملی کردن تفکرتان دور هم جمع کنید.

 

کارآفرین نمایی کیست و چرا به آن نیاز داریم؟

در این کارگاه با دو مدل کارآفرینی آشنا می شوید؛ کارآفرین کوچک و کارآفرین نمایی. این که چرا ایران امروز به کارآفرینان نمایی نیاز دارد و چرا کارآفرینان نمایی از هر فرد دیگری تأثیرگذارتر و البته ثروتمندتر خواهند شد. این راهی است که جهان مدت ها پیش وارد آن شده اینک نوبت ماست که به آن قدم بگذاریم.

 خلاصه ی از آنچه در این کارگاه می آموزید:

در این کارگاه می آموزید که چطور ایده ی مناسب با تغیرات سریع امروزی را انتخاب کنید و با ابزارهای علمی و عملی اثبات شده این ایده را پرورش دهید، در چه زمانی استارتاپتان را وارد بازار کنید و چگونه تیم بسازید و از طریق جمع سپاری، با هزینه کمتری افراد متخصص را کنارتان داشته باشید، علت عدم موفقیت استارتاپ های زیادی با جزئیات بررسی می شود و راهکارهای مناسب برای اینکه افراد آماده ی ورود به بازار فناوری باشند ارائه می شود. در نهایت دستورالعمل هایی برای کارآفرین نمایی شدن ارائه می گردد.

توضیحاتی در مورد مدرس رویداد:

آقای سعید عارفی راد، استاد و محقق دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان، مدیر ارشد شرکت دیاکو ارتباطات آریا و داور مسابقات کشوری ایده شو هستند؛ ایشان مسیر کارآفرینی را حدود 10 است که پیموده اند و با مشاوره هایی که در این زمینه به افراد و دانشگاه ها و شرکت ها داده اند بخوبی با چالشهای این مسیر آشنا هستند و همواره از علم و آموزش و تجربه برای حل این چالش ها کمک گرفته اند، حال این اطلاعات را می خواهند با شما به اشتراک بگذارند تا در کسب و کارتان کمتر دچار اشتباه شود و به موفقیت برسید.

منتظرتان هستیم تا با هم به دنیای پرشتاب استارتاپ های با رشد نمایی وارد شویم

اینک نوبت شماست …

 

سخنران:

 

استارتاپ

مهندس سعید عارفی 

استاد و محقق دانشگاه صنعتی مالک اشتر،

کارآفرین و مربی کسب و کار،

داور مسابقات کشوری ایده شو،

مدیر ارشد دیجیتال شرکت دیاکو ارتباطات آریا

 

ثبت نام کنید

شروع

9:00 ق.ظ

سه شنبه، 18 تیر 1398

پایان

1:00 ب.ظ

سه شنبه، 18 تیر 1398

آدرس

دروازه دولت، ارگ عظیم جهان نما، آسانسور شماره 6، طبقه 5

شرکت کنندگان رویداد

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *