دومین دوره از مسابقات ملی نبرد اپلیکیشن‌ها

دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان، میزبان برگزاری دومین دوره از مسابقات ملی نبرد اپلیکیشن‌ها در 24 مهرماه 98 می‌باشد.

اولین دوره از مسابقات نبرد اپلیکیشن‌ها در آبان 1393 در دانشگاه اصفهان برگزار گردید و مورد استقبال زیاد شرکت کنندگان قرار گرفت. در این دوره از مسابقات، توانایی شرکت کنندگان در کارآفرینی، حل مشکلات و استفاده از فرصت‌ها به چالش کشیده می‌شود. در این مسابقه لازم است شرکت کنندگان ابتدا ایده پردازی کرده و سپس ایده‌های خود را در قالب اپلیکیشن های موبایل یا وب پیاده سازی کنند. اپلیکیشن‌های ارسال شده توسط کمیته علمی ارزیابی خواهد شد و تیم‌های برتر برای ارائه حضوری در روز مسابقه دعوت خواهند شد. سپس در روز مسابقه سه تیم برگزیده انتخاب شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. تیم‌های برگزیده از جوایز ارزنده و همچنین حمایت شتاب دهنده هاب برخوردار خواهند شد . تیم ارزیابی شامل اعضای کمیته علمی مسابقه و نمایندگان شرکت شتاب دهنده هاب می‌باشد. در این مسابقه به ایده کسب و کار، پیاده سازی و تکنولوژی‌های استفاده شده امتیاز داده می‌شود.

 

 جوایز مسابقه:

  • تیم اول : ۳ میلیون تومان
  • تیم دوم : ۲ میلیون تومان
  • تیم سوم : ۱ میلیون تومان

شرکت کنندگان در این مسابقه ابتدا باید ایده‌ای برای کسب و کار و درآمدزایی ارائه دهند و سپس آن رادر قالب یک اپلیکیشن موبایل یا وب پیاده‌سازی کنند. تعداد اعضا هر تیم بین 1 تا 5 نفر می‌باشد. هر تیم می‌تواند حداکثر 3 اپلیکیشن ارسال کند. همچنین حضور شرکت کنندگان در بیش از یک تیم بلامانع است. تیم‌های شرکت کننده باید موارد زیر را از طریق لینک ثبت نام ارسال کنند.

ثبت نام در رویداد و اطلاعات بیشتر

 

شروع

8:00 ق.ظ

چهارشنبه، 24 مهر 1398

پایان

5:00 ب.ظ

چهارشنبه، 24 مهر 1398

شرکت کنندگان رویداد

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *