شتابدهنده هاب

شتابدهنده هاب، بزرگترین مرکز کارآفرینی اصفهان است که بر روی کشف و توسعه استارتاپهای ارزشمند در حوزه ICT متمرکز است. ما از پشتیبانی و مشارکت مستقیم همراه اول، دانشگاه صنعتی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برخورداریم. ما در هاب چرخه قدرتمندی را ساخته ایم که می تواند رهبران و تیمهای قدرتمند را خلق کند. رهبران و تیمهایی که بتوانند دنیایی متفاوت و زندگیهایی بهتر را برای مردم ایران و دنیا بسازند.

  • ما ایده ها، تیمها و رهبران ارزشمند را پیدا می کنیم
  • آنها را در یک اکوسیستم متفاوت قرار می دهیم
  • روی آنها سرمایه گذاری نامحدود می کنیم
  • بر جذابیت بازار آنها اضافه می کنیم
  • و آنها را به سرمایه گذاران درجه یکمان پیوند می زنیم

 

ما در هاب، شتابدهنده را از نو اختراع کرده ایم

ما در شتابدهنده هاب چه میکنیم؟

سرمایه اولیه

یک سرمایه نقدی (Seed Fund) حدود 50 میلیون تومان و بیشتر برای توسعه محصولتان خواهید داشت. این سرمایه اولیه به شما کمک می کند تا محصول اولیه خود را برای عرضه به بازارهای واقعی آماده کنید.

ورود به بازار و جذب سرمایه گذار

به شما کمک می کنیم، تیم و محصولتان را متناسب با نیازهای بازار توسعه دهید. شما را به بازاهای جدیدی متصل می کنیم که برای سایر استارتاپها قابل دسترس نمی باشد. حمایت و پشتیبانی هاب تا هر زمان که نیاز باشد، در اختیار شما خواهد بود.

بزرگترین فضای کارآفرینی

فضای کاری مشترک و امکانات اولیه راه اندازی یک کسب و کار را در ارگ عظیم جهان نمای اصفهان، در اختیار شما می گذاریم. یک فضای 1100 متر مربعی در دو طبقه با امکانات کاری و تفریحی خیلی خوب برای استقرار استارتاپها در اختیار شتابدهنده هاب قرار دارد.

مشاوره، راهنمایی و آموزش

راهنمایی های مورد نیازتان را از منتورهای کارآزموده در دو سطح تخصصی و VIP دریافت خواهید کرد. همچنین در آکادمی هاب با یک آموزش متفاوت و کاربردی (mini MBA در کارآفرینی) حضور خواهید داشت.

منتورها و مربیان شتابدهنده

منتورها و مربیان هاب دو خصوصیت اصلی دارند:

  • دانش آکادمیک بالا در حوزه تخصصی کاری
  • تجربه کاری بالا در همان حوزه

ما با زیر ساختهای بسیار خوبی که داریم، هیچ محدودیت جغرافیایی برای منتورهایمان نداریم. لذا از شهرها و کشورهای مختلفی منتور داریم.

 

ورود به شتابدهنده هاب

از هر جا که هستید درخواست خود را بدون هیچ تاخیری برای هاب بفرستید. بهترین کارآفرینان ایران طرحهای شما را می خوانند، اگر آن را دوست داشتند با شما مصاحبه خواهند کرد. اگر چه تعداد کمی وارد شتابدهنده هاب می شوند، اما تقریبا همه می توانند از خدمات زیادی برخوردار شوند.

مربی هستید؟

یک سرمایه گذار هوشمندید؟

یک تیم استارتاپی هستید؟

ایده خلاقانه دارید

شتابدهنده هاب بیشتر بر روی این کسب و کارها متمرکز است