استارتاپ استودیو هاب

استارتاپ استودیو هاب اصفهان با هدف خلق کسب وکارهاي نوپا با ایده های نوآورانه در حوزه هاي شهر هوشمند، اینترنت اشیاء، فناوريهاي مخابراتی، امنیت سایبري و بلاكچین، هوش مصنوعی وکلان داده و سایر حوزه های مدنظر هاب اصفهان آماده ارائه خدمات به اکوسیستم کارآفرینی کشور است. فرآیند اصلی این استودیو در 5 گام مطابق با استانداردهاي جهانی تدوین شده که از پذیرش آغاز می شود تا مرحله آماده سازي استارتاپ و سرمایه گذاري پیش می رود. ما از پشتیبانی و مشارکت مستقیم همراه اول، دانشگاه صنعتی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان٬ صندوق پژوهش و فناوری اصفهان برخورداریم. ما در هاب چرخه قدرتمندی را ساخته ایم که می تواند رهبران و تیمهای قدرتمند را خلق کند. رهبران و تیمهایی که بتوانند دنیایی متفاوت و زندگیهایی بهتر را برای مردم ایران و دنیا بسازند.

  • ما به شناسایی و ارزیابی چالش ها و فرصت های موجود میپردازیم.
  • با استفاده از ابزارهای خلاقیت و نوآوری استخری از ایده ها ایجاد میکنیم.
  • ایده های منتخب راهکارهای متناسب با نیاز مشتریان ارائه و حداقل محصول پذیرفتنی ارائه میشود.
  • استارتاپهای در مرحله بذری آماده سازی میشود و منابع موردنیاز برای آنها تأمین میشود.
  • و آنها را به سرمایه گذاران درجه یکمان پیوند می زنیم.

 

"ما در هاب، شروع طوفانی برای استارتاپ ها رقم زده ایم"

ما در استارتاپ استودیو هاب چه میکنیم؟

سرمایه اولیه

یک سرمایه نقدی (Seed Fund) سرمایه اولیه برای توسعه محصولتان خواهید داشت. این سرمایه اولیه به شما کمک می کند تا محصول اولیه خود را برای عرضه به بازارهای واقعی آماده کنید.

ورود به بازار و جذب سرمایه گذار

به شما کمک می کنیم، تیم و محصولتان را متناسب با نیازهای بازار توسعه دهید. شما را به بازاهای جدیدی متصل می کنیم که برای سایر استارتاپها قابل دسترس نمی باشد. حمایت و پشتیبانی هاب تا هر زمان که نیاز باشد، در اختیار شما خواهد بود.

بزرگترین فضای کارآفرینی

فضای کاری مشترک و امکانات اولیه راه اندازی یک کسب و کار را در ارگ عظیم جهان نمای اصفهان، در اختیار شما می گذاریم. یک فضای 1100 متر مربعی در دو طبقه با امکانات کاری و تفریحی خیلی خوب برای استقرار استارتاپها در اختیار شتابدهنده هاب قرار دارد.

مشاوره، راهنمایی و آموزش

راهنمایی های مورد نیازتان را از منتورهای کارآزموده در دو سطح تخصصی و VIP دریافت خواهید کرد. همچنین در آکادمی هاب با یک آموزش متفاوت و کاربردی حضور خواهید داشت.

منتورها و مربیان مرکز نوآوری هاب

منتورها و مربیان هاب دو خصوصیت اصلی دارند:

  • دانش آکادمیک بالا در حوزه تخصصی کاری
  • تجربه کاری بالا در همان حوزه

ما با زیر ساختهای بسیار خوبی که داریم، هیچ محدودیت جغرافیایی برای منتورهایمان نداریم. لذا از شهرها و کشورهای مختلفی منتور داریم.

 

ورود به استارتاپ استودیو هاب

از هر جا که هستید درخواست خود را بدون هیچ تاخیری برای هاب بفرستید. بهترین کارآفرینان ایران طرحهای شما را می خوانند، اگر آن را دوست داشتند با شما مصاحبه خواهند کرد. اگر چه تعداد کمی وارد استارتاپ استودیو هاب می شوند، اما تقریبا همه می توانند از خدمات زیادی برخوردار شوند.

مربی هستید؟

یک سرمایه گذار هوشمندید؟

یک تیم استارتاپی هستید؟

ایده خلاقانه دارید

استارتاپ استودیو هاب بیشتر بر روی این کسب و کارها متمرکز است