اگریگیتوری هاب

هاب در زمستان 1396 برای فراهم کردن بستری برای نوآوری در حوزه خدمات و خدمات ارزش افزوده نسل سوم تلفن همراه با همکاری همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تاسیس شد. تمرکز ما بر ارائه خدمات جدید, به روز, متفاوت و بی نظیر برای توسعه و بهینه سازی خدمات ارزش افزوده در سراسر کشور می باشد. هدف ما به ارمغان آوردن تجربه‌ای مطلوب و متفاوت از خدمات ارزش افزوده برای مشتریان همراه اول میباشد.

استارتاپ استودیو هاب

خدمات ارزش افزوده VAS یکی ازموفق ترین ابزارهای انتقال محتوا به مشترکان تلفن همراه می باشد. همراه اول با 55 میلیون مشترک یک بازار عالی برای خدمات ارزش افزوده تلفن همراه به حساب می آید. خدمات ارزش افزوده تلفن همراه که به اختصار به آن “VAS” گفته مي‌شود از پارامترهاي نوين صنعت مخابرات مي‌باشد و با وجود اينکه براي مصرف‌کنندگان تلفن‌هاي همراه سود بسياري دارد، درآمدزايي فراواني هم براي اپراتورهاي تلفن همراه به همراه داشته و قدرت و پتانسيل بالايي براي ايجاد کسب و کار در تمامي زمينه‌ها را دارا است.

حتما شما هم پیامکهایی با موضوعاتی شبیه به ( برای عضویت در سرویس فوق کد ... را به سرشماره .... ارسال کنید ) را دیده و دریافت کرده اید به این نوع سرویسها, سرویس های خدمات ارزش افزوده می گویند که باعث می شود شما با ارسال کد محصول مورد نظر هزینه دریافت خدمات آن محصول را خودتان بپردازید و محتوای مورد نیاز خود را از آن شرکت خاص دریافت نمایید. از طریق این نوع خدمات امکان درآمد زایی برای اپراتور و تولیدکننده ایده وجود خواهد داشت. بهترین راه درآمدزایی برای تولید کنندگان ایده های نوین و کسب و کارهای نوپا راه اندازی سرویس های ارزش افزوده همچنین بهترین راه برای دسترسی به محتوای مفید و متفاوت و تخصصی استفاده از سرویس های ارزش افزوده است.

خدمات ما

مشاوره ارائه خدمات ارزش افزوده

ارائه تمامی راهکارهای مطمئن در جهت کسب درآمد بیشتر از راه اندازی سرویسهای کاملا جدید و جبران نقصان بازار در این حوزه و همچنین مشاوره حرفه ای جهت تسهیل امور راه اندازی سرویس ها و نحوه تبلیغاتی برای افزایش درآمد از سرویس.

تعریف سرویس

تعریف نوع محتوای تولید شده در اپلیکیشن بصورت سرویس خدمات ارزش افزوده در اپراتور همراه اول و معرفی سرویس مربوطه جهت استفاده عموم.

اپلیکیشن های موبایل

هاب عرضه کننده اپلیکیشن های متنوع در حوزه بازی و سرگرمی، سلامت، آموزش، گردشگری میباشد. تیم مجرب این بخش از مجموعه، توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل، متمرکز بر جلب رضایت مشتریان و توسعه اپراتور، میباشند.

مشاوره ساخت محتوای ویدئویی

متخصصین مجرب ما، بتریم راه کار برای ساخت انواع ویدئو اثیرگذار را در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهند.

سرویس های ما

vip

جایگاه ویژه VIP

اپلیکیشن ورزشی با رویکرد پوشش تمامی اخبار ورزشی به صورت لحظه ای آغاز به کارکرده است درکنار پوشش اخبار، این اپلیکیشن امکانات جذاب دیگری همچون نتایج زنده، ویدئوهای جذاب ورزشی، پیش بینی مسابقات و … امکانات جذابی را برای ورزش دوستان در یک اپلیکیشن فراهم کرده است.

اطلاعات بیشتر و دانلود 

ostad-ap

استاد اپ

استاد اپ یک اپلیکیشن اندرویدی اختصاصی برای آموزش مجازی با کیفیت بالا برای انواع مهارت هاست و موضوع های متنوعی را از سطح مبتدی تا تخصصی پوشش می دهد.

اطلاعات بیشتر و دانلود

 

همکاری با هاب

ایده خلاقانه دارید

تولید کننده محتوا هستید

صاحب محتوا هستید

اپلیکیشن جذاب دارید